Küçük ve orta ölçekli işletmeler için başarılı ve mükemmel dizayn edilmiş iletişim çözümü OpenScape Business, X3, X5 ve X8 eski telefon sistemi ile yeni UC (tümleşik iletişim sistemleri ) teknolojilerinin avantajları ve internet tabanlı iletişim arasındaki köprü kurmanızı sağlar.

Yatırımlarınızı bir üst düzeye taşıyın...
gallery/unify-logo
gallery/xpeech intercomtelekom

500 aboneye kadar genişleyebilen Xpeech L500 IP telefon santrali; GSM modülü, otomatik ve anlık ses kayıt, çağrı raporlama, 32 katılımcılı konferans, sesli yanıt, otel çözümü, otomatik faks tanıma ve sesli mesaj gibi uygulamaları tek bir donanımda toplayarak ek donanım maliyetlerini ortadan kaldırıyor ve tek kutuda benzersiz bir VoIP hizmeti gerçekleştiriyor.

Hepsi Bir Arada ( All-In-One)
gallery/timthumb
gallery/emergency-phone-tower
gallery/koontechlogo1

Dünya genelindeki emniyetli hava ve çevre şartlarına karşı sağlam ve güvenli iletişim terminal ve sistemleri insan ve çevre sağlığını  koruyor, acil müdahaleyi hızlandırıyor ve olay koordinasyonunu basitleştiriyor. 

Hava koşullarına dayanıklı telefonlar ,IP koruma sınıflarında  toz ve nem girişine karşı tam koruma sağlayan, uzun MTBF'ye sahip, korozyona dayanıklı döküm alüminyum ,hava koşullarına dayanıklı bir muhafaza içerisinde bulunur.

 

İletişim zorluğunun üstesinden geliriz..
gallery/grandstream-gvc3200-video-conferance

Toplantınızı Full HD Video

 

Konferans ile kayda geçirin....

 

Grandstream birçok farklı video konferans protokolü ve platformu ile eşi benzeri görülmemiş şekilde tam uyumlu çalışabilen ve bu alanda çığır açmış mükemmel bir video konferans çözümüdür.SIP tabanlı Grandstream'in IP video talk bulut iletişim servisini destekler. Ayrıca Android işletimi sayesinde Google Play Store'da bulunan tüm uygulamalara erişim sağlar. Böylece klasik SIP ve H323 video konferans yeteneğine ilave olarak Skype, Skype for business, Google Hangout ve bunun gibi birçok uygulamayı tek bir platformda birleştirir. Grandstream geleneksel olarak bilinen bütün engelleri ortadan kaldırıyor. Yenilikçi ve yaratıcı tasarımı ile benzersiz esneklik, uyumluluk, uygulama zenginliği ve kolay kullanım sağlar.

 

gallery/logo-grandstream-low-webGAC2500, masaüstü konferans deneyimini bir üst seviyeye taşıyan bir sesli konferans telefonudur. AndroidTM'in eşsiz esnekliğinin zengin HD ses özellikleriyle birleşmesinin tadını çıkarın.Çok uygun fiyatı, modern tasarımı, mükemmel ses iletişimi ile konferans masasına ait bir üründür.

 

Farklı tonda ki sesleri, kulağın

 

hoş duyacağı şekilde bir araya

 

getirelim...

gallery/gac_thumbnail
gallery/logo-grandstream-low-web